<
>
Baltā māja
Baltā māja
Piedāvājam
5. Vasaras kafejnīca "Siena šķūnis"
Atgriezties uz karti

Kafejnīca pie Liepājas

Apmeklētājiem atvērta no maija līdz oktobrim

 

Kafejnīcā "Siena šķūnis" garda maltīte , laba atmosfēra jūras krastā un tikai dažu minūšu braucienā no Liepājas. Šeit aizmirstas ikdienas rūpes, varat paslēpties no pilsētas kņadas un atgūt spēkus ieturot maltīti svaigā gaisā. Mīļi gaidīti vecāki ar bērniem, varēsiet netraucēti baudīt ēdienreizes, kamēr bērni pavadīs laiku rotaļlaukumā vai vēros mazos, pūkainos mīluļus – trusīšus, kaziņas un aitiņu. Kafejnīca "Siena šķūnis" Jūs vienmēr gaidīs, lai kopā atzīmētu nelielas svinības draugu un ģimenes lokā, kā arī tiek piedāvāta banketa galda klāšana 100 un vairāk personām.

 

(Domājot par viesu naktsmieru, aktīvajā tūrisma sezonā , no jūnija vidus līdz augusta vidum, nerīkojam kāzas vai skaļas ballītes. Kooparatīvo pasākumu, sporta spēļu vai ballīšu svinību atļautais ilgums līdz plkst. 24.00 max 1.00 Šis nosacījums neattiecas uz gadījumiem, ja tiek noīrēts viss komplekss)


Īpašs piedāvājums: romantiskas vakariņas vai svinības jūras krastā! Visu gadu klājam galdus arī pēc pasūtījuma: kāzām, svinībām, sporta spēlēm.

P.S. Varam aizbraukt arī pie jums!

 

Tālrunis Jūsu īpašajiem pasūtījumiem: +371 29138565